Ženy Štramberk HEADER

Brušperk - Štramberk 4:7

V nedělním utkání porazily fotbalistky Štramberku papírově slabší Brušperk výsledkem 7:4 a dovezly tak důležité tři body.

Za soupeře střílely branky: Tesařová 3, Otrusinová

Zpráva z utkání:

Hrálo se za velmi silného a vytrvalého deště,jenž oběma týmům vzal dosti sil.Soupeř nás překvapil v úvodu rychlou brankou,které nezabránil ani obětavý zákrok Glogarové.Už v 6.min vyrovnala Veronika Machová když dopravila do sítě centr Kociánové 1:1.Další obraz hry vyzníval pro náš tým a ve 13.min jsme šli do vedení prudkou střelou Kelnarové,které do golové pozice přihrávala Machová 1:2.Měli jsme několik dalších šancí zejména po kombinacích Kociánové se Stupavskou ,ale nedokázali jsme přesně zakončovat.

Druhá polovina začala naším brankostrojem,kdy jsme vzali domácím vítr z plachet brankami Hanzelkové M.,Stupavské a Davidové v rozmezí deseti minut až na 1:5.Potom děvčata trochu polevila a soupeř snížil na 2:5,aby skoro okamžitě inkasoval z trestného kopu Kláry Kociánové jenž s přehledem poslala míč pod břevno soupeřovy branky 2:6.Následoval náš nepochopitelný výpadek –domácí snížili dvěma opravdu hezkými brankami hlavou na které se naše obrana jen bezradně dívala.Poslední slovo však měla naše nejlepší střelkyně Lucie Stupavská,zakončovala přihrávku Machové v 89.min. lobovanou střelou proti vybíhající brankářce 4:7.

Vítězství jsme si opravdu zasloužili,hráli jsme konečně kombinační kopanou,stříleli jsme i z dálky a o branky se podělilo šest hráček, takže se ukázalo že je v týmu střelkyň více.

V příštím kole hostíme ve Štramberku družstvo z Bruntálu a to bude panečku vítr na Bařinách.Mají se na co těšit. Sorry,překlep –správně je ,,máme se na co těšit,,.


 
You are here: Home

Návštěvy

Návštěvy [+/-]
Dnes:
Včera:
Předevčírem:
1
1
7

-6

Celkem
Od 23. 5. 2010 384 090
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat