Ženy Štramberk HEADER

Štramberk - Havířov 0:6

Utkání s Havířovem má už tradiční průběh – zpočátku dobře bráníme (obvykle s velkou dávkou štěstí), pak nám soupeř dá branku a už se vezem. Dnes nám sice branku dal už ve 20. min, ale "položili" jsme se až v 60.min., kdy byla většina hráček vyčerpaná z úmorného vedra a soupeř střílel co 4 min. jednu branku až do konečného stavu 0:6. Přestože naše hráčky odváděly max.výkon, na zkušené ,,stařeny,, z Havířova to nestačilo. Stále máme rezervy v trénovanosti hráček, zejména fyzická kondice, ale i kombinační hra podložena přesnými přihrávkami nám dělá potíže. Přetrvává obava ze soupeře, naše děvčata nastupují proti soupeři se zbytečným respektem, jak mi potvrdila brankářka hostí-bylo to na nich vidět.

Děvčata byla zklamaná z dosaženého výsledku, ale trenéři neviděli v tom nic tragického. Nejsilnějšího soupeře máme za sebou a můžeme se soustředit na odstranění nedostatků a v dalším utkání si ověřit jak se zlepšujeme. Máme mladý, perspektivní tým, jehož vrchol výkonnosti nás teprve čeká. Stavíme na výborně chytající Glogarové, překvapily i N.Hanzelková a V.Geryková jenž vydržely bez zranění až do konce utkání. Velmi dobrou trénovanost předvedla teprve 13.letá Terezka Davidová na postu předstopera.

Všem členům družstva patří uznání za výkon v tropickém vedru a v dalším utkání v Trojanovicích jim přejeme získání potřebných bodů do tabulky.


Sestava: Glogarová Katrin (G) - Vajdová Nikola (46. Geryková Veronika), Davidová Tereza, Kociánová Klára, Plachtová Daniela (75. Staffová Kateřina) - Hanzelková Monika, Kelnarová Kateřina, Stolářová Lucie, Hanzelková Tereza (C) (22. Machová Veronika) - Hanzelková Nikol, Tallová Veronika


Zpracoval:

Slanina Ladislav

Člen výboru oddílu kopané TJ Kotouč Štramberk

Vedoucí ženské sekce

 

 
You are here: Home

Návštěvy

Návštěvy [+/-]
Dnes:
Včera:
Předevčírem:
2
2
6

-4

Celkem
Od 23. 5. 2010 384 565